Postavíme vám domáce fitness snov 


Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku na Slovensku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Oprite sa o naše dlhoročné skúsenosti - budujeme najlepšie komerčné, hotelové a domáce posilňovne. Sme FIT PLUS a už vyše 25 rokov prinášame to najlepšie zo sveta fitness. Pre Slovensko sme výhradným zástupcom tých najlepších svetových fitness značiek - Life FitnessCYBEXHammer Strength, ICG (Indoor Cycling Group) a PAVIGYM.

Tu si pozrite niekoľko inšpiratívnych vizualizácií top zariadení pre vaše domáce fitko: 

 

Okrem toho, na našej materskej stránke FIT PLUS www.fitplus.sk nájdete aj naše ďalšie značky, ktoré výhradne zastupujeme a ktoré sa vám zídu pre fitness na doma. Napríklad pomôcky Harbinger a SKLZ, masážne pomôcky TriggerPoint, doplnky výživy Real Pharm, Stacker2, Max Muscle, VPLab, NamedSport ako aj domáce fitness zariadenia strednej a vyššej strednej triedy - posilňovacie zariadenia Body Solid a domáce kardio zariadenia NordicTrack. Jednoducho, nech sú vaše fitness ciele a fyzická úroveň akékoľvek - sme tu preto, aby sme vám pomohli. Stačí nás kontaktovať.  


E-shop Life Fitness pre koncových užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov Life Fitness na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových užívateľov - profi zariadenia ako aj zariadenía pre domáce použie a ďalšie príslušenstvo.

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

Eshop CYBEX pre koncových nekomerčných užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov CYBEX na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových nekomerčných užívateľov - silové a kardio zariadenia, ako aj ďalšie príslušenstvo.

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

E-shop ICG pre koncových užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov ICG na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových užívateľov - bajky a ďalšie príslušenstvo.

 

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis. 

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov