Spoľahlivosť. Výkon. Výsledky.

 

Bežecké pásy

Vytvorené pre bežcov všetkých úrovní. Bežecké pásy CYBEX využívajú inteligentný systém odpruženia IS4, ktorý má mäkkú došľapovú plochu a je tuhší v zadnej časti pri špici.

Eliptické trenažéry - Arc Trainers 

Unikátne kardio zariadenie od CYBEX, ktoré zaťažuje kolená menej ako chôdza a zároveň ponúkajúci niekoľko typov pohybov. Všestranný kardio stroj je ideálny pre každého cvičenca, od začiatočníkov až po tých, ktorí hľadajú extrémne intenzívne tréningy.

Rotopedy

Ideálne pre cvičencov trénujúcich na triatlon, alebo hoci aj tých, ktorí nikdy nejazdili na bicykli. Rotopedy CYBEX zaisťujú pohodlnú a efektívnu jazdu.

Cross-trainers

Prirodzená, biomechanicky korektná eliptická dráha pohybu vedie k výsledkom pre každého cvičenca bez rizika negatívneho vplyvu na pohybový aparát ani pri intenzívnom dlhodobom používaní. Pohyblivé i nehybné rukoväte poskytujú používateľom rozmanitosť cvičení.

Skupinový tréning

Trenažéry SPARC a ARC sú ideálne na zvýšenie srdcovej frekvencie cvičiacich počas vysoko intenzívnych a funkčných tréningov v malých skupinách. SPARC patrí k symbolom prípravy top MMA zápasníkov, ale nájdu sa napríklad aj vo fitku centrály spoločnosti Under Armor. 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov